1. Sklep internetowy Kapciuszek.pl , znajdujący się pod adresem www.kapciuszek.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową bielizny wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

  2. Wszystkie ceny produktów podane na stronie są cenami brutto

  3. Sklep Kapciuszek.pl gwarantuje, że produkty znajdujące się w ofercie są oryginalne, fabrycznie nowe, nieużywane i znajdują się w oryginalnym opakowaniu producenta.

  4. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Oferta sklepu oraz ceny poszczególnych produktów mogą być na bieżąco zmieniane i aktualizowane. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

  5. Materiały, zamieszczone na stronie sklepu Kapciuszek.pl podlegają ochronie prawnej. Opisy produktów, zdjęcia, skrypty i inne pliki wchodzące w skład sklepu Pogas.pl są własnością firmy P.H.Kapciuszek Agnieszka Pogorzelska lub zostały wykorzystane za zgodą twórców lub podmiotów uprawnionych.

  6. Zamówienie można anulować e-mailem, na naszym czacie lub telefonicznie. W tym celu należy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 16:00.

  7. Dane kontaktowe klientów sklepu Kapciuszek.pl są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nie są udostępniane podmiotom trzecim.

  8. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji zakupionego towaru są dostępne w zakładkach Wymiana lub zwrot

  9. Nasz sklep zintegrowany jest z dostawcami i dostępność produktów jest aktualizowana. Jednak zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień w przypadku braku dostępności towaru u naszych dostawców.

  10. Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków podanych w regulaminie sklepu Kapciuszek.pl.

Dane firmy (Indywidualnej działalności gospodarczej) :

Przedsiębiorstwo Handlowe Kapciuszek Agnieszka Pogorzelska

ul. Marusarzówny 3/22 Gdańsk 80-288

NIP: 5932337232

 
Konto w T-Mobile Usługi Bankowe
95249010440000420011148179