Przy dokonywaniu zakupów można wybrać następujące formy płatności:

Przedpłata (płatność z góry) - w przypadku gdy wybiorą Państwo metodę płatności z góry, należy dokonać stosownej wpłaty na konto sklepu Pogas.pl

 

Nr rachunku Alior Sync S.A. : 95249010440000420011148179

Dane adresowe:
P.H. Kapciuszek Agnieszka Pogorzelska
Marusarzówny 3/22
80-288 Gdańsk

Powyższe dane znajdują się również w wiadomości email, jaką otrzymają Państwo po złożeniu zamówienia. W chwili gdy zaksięgujemy płatność na naszym koncie lub po otrzymamy od Państwa potwierdzenie dokonania przelewu (np. w formacie pdf) na nasz email sklep@pogas.pl, rozpoczynamy proces realizacji zamówienia.

 

E-przelew (payu lub paypal) - w przypadku wyboru tej formy płatności istnieje możliwość szybkiej zapłaty na konto sklepu z wielu polskich banków w systemie elektronicznym, a także kartami płatniczymi. Wadą tak wygodnego rozwiązania jest pobieranie prowizji przez operatora wynoszącej 3 do 5 % wartości zakupów wraz z kosztami wysyłki.Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę platnosci.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje operator, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.Płatność przy odbiorze - w przypadku wyboru płatności przy odbiorze, należność za zamówienie uiszczacie Państwo kurierowi DPD, GLS lub przedstawicielowi Poczty Polskiej, który dostarczy Państwa zamówienie. Kurier lub przedstawiciel Poczty Polskiej wydaje Państwu zamówiony towar po przekazaniu należnej sumy.